Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz :)

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

11 yılı aşkın bilgi ve birikimimiz ile 2017 yılında heyecan dolu bir reklam, tanıtım ve web ajansı olarak mutfağa girdik. Taze pişmiş enerjimiz, piyasada demlenmiş tecrübemiz, tadına doyulmaz mis gibi fikirlerimiz, yaratıcılığımızla birleşti. Şimdi bu fikirleri sizin ile paylaşmaya karar verdik.

2006 yılından bu yana, kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışı ile bu sektöre farklı bir anlayış getirmekteyiz. 11 yıllık tecrübemiz ile kurum ve kuruluşların web sitelerini hedeflerine uygun olarak yapılandırıp, oluşturmaktayız. Kaliteli ve sürekli web barındırma hizmetlerimiz ile firmaların sorunsuz web barındırma hizmeti almasını sağlamaktayız.

2010 yılında bünyemize matbaa hizmetlerini katarak müşterilerimizin reklam sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamakta bir tık daha ilerledik.

2017 yılında çağın gerekliği ve reklam sektörünün ilerleyişine ayak uydurarak dijital baskı hizmeti sunmaya karar vererek bu yönde adımlar attık ve Çankırı'daki ofisimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetinize açtık. Bildiğiniz sıradan reklamcılık anlayışını bir kenara atmaya; yepyeni ve modern bir anlayışla “Kurumsal Reklamcılığı” Çankırı’da yeşertmeye geldik.

Unutmayın ki sıradan bir reklam asla hedefine ulaşamayacak ve prestij kazancı yerine, kayıp ile sonuçlanacaktır.

Günümüzde reklam ve web site tasarım hizmetlerini amatörce yapan şahısların aksine bizlerden 365 gün ve 24 saat destek alabilme ve güncellemeleri istediğiniz anda gerçekleştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Son teknoloji makine parkı, tecrübeli ve profesyonel ekibi ile “Mutlak Reklam” ile tanışın, markanızı dünyaya taşıyın...

Bu noktada, bizler sizleri, farkımızı keşfetmeye davet ediyoruz.

Müşteri Temsilcimize Sorun